BAP BOGUCHWAŁA 0:3 EKOBALL Geo-Eko (0:0)

Bramki: Wozderewicz (55′) Krzywiński (62′), Domaradzki (67′)

GRUNWALD RZESZÓW 2:6 EKOBALL Geo-Eko (3:0)

Bramki: Pielech (3′), Posadzki (10′, 20′, 38′), Wozderewicz (45′55′)

Bramki: Milczanowski (3′, 40′), Bujak (33′)

młodzicy młodsi:

EKOBALL Geo-Eko 3:1 DAP DĘBICA (2:1)

Bramki: Marciniak (22′), Pielech (27′), samobójcza (60′)

Opis meczu młodzików starszych (rocznik 2001) przez kier. drużyny - Łukasza Kopczaka:

W sobotę 2 listopada o godz. 11:00 nasi chłopcy z rocznika 2001 rozegrali mecz na własnym stadionie z drużyną DAP Dębica.  Już od pierwszych minut zarysowała się przewaga naszego zespołu. W pierwszej minucie po dośrodkowaniu Tomka Matuszewskiego znakomitą okazję zmarnował Kacper Przystasz, który strzelił wprost w bramkarza z odległości trzech metrów od bramki. Jednak na bramkę nie trzeba było długo czekać. W trzeciej minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Kacpra Kopczaka, piłkę w polu karnym głową uderza Łukasz Bujak, piłka odbija się od jednego z obrońców wprost pod nogi Adriana Milczanowskiego i ten strzałem z bliskiej odległości pokonuje bramkarza drużyny przeciwnej. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 1:0. W drugiej połowie również przebieg gry pod dyktando naszych chłopców. W 33 min. po dośrodkowaniu z rzutu wolnego przez Adriana Milczanowskiego przepiękną bramkę z główki w prawe „okno” strzela Łukasz Bujak. Bramkarz nie miał żadnych szans. Również żadnych szans bramkarzowi nie dał Adrian Milczanowski w 48 minucie spotkania. Strzałem z dystansu z odległości 20 metrów potężną bombę skierował również w prawe „okno” ustalając wynik spotkania 3:0.

W drugiej połowie nasi chłopcy mieli jeszcze więcej okazji na strzelenie gola jednak razili skutecznością, bądź znakomicie bronił bramkarz gości, który wybronił wiele trudnych piłek. Mimo wszystko wynik dobry, nie tracimy gola, znakomita gra wszystkich chłopców, mało błędów, gra piłką no i znakomite dwie bramki, których by się nie powstydzili światowi snajperzy.

Po rozegranym meczu utrzymujemy wysoką piątą lokatę w tabeli i do czwartego miejsca brakuje nam już tylko cztery punkty.