MECZE LIGOWE
- wszystkie grupy - PRZERWA

TRENINGI

JUNIORZY MŁODSI (rocznik 2001/2002) PONIEDZIAŁEK, 16.30 Bykowce

GRUPY TRENERA SOŁTYSIKA - treningi w lipcu - zgodnie z ustaleniami trenera

GRUPY SZKOLNE Ekoball - przerwa wakacyjna

Wiadomości

Relacja z drugiego turnieju z okazji Dnia dziecka oraz zaproszenie na turniej Ekoball z Wisłą Kraków - rocznik 2006 oraz 2008 02.06.2017

Sobota - 3 czerwiec 2017r. - obiekty sportowe Ekoball w Bykowcach
Pierwsze mecze o godzinie 9:00
Turniej rocznika 2006 - drużyny:
- WISŁA KRAKÓW czerwona
- WISŁA KRAKÓW niebieska- EKOBALL SANOK 2006

- SOCCER ROPCZYCE
- AP SANOK
- KOLEJARZ ZAGÓRZ
- EKOBALL SANOK 2007
- Drużyna nr 8 (drużyna z Przemyśla wycofała się, szukamy chętnego zespołu)

Turniej rocznika 2008 - drużyny:
- WISŁA KRAKÓW czerwona
- WISŁA KRAKÓW niebieska
- EKOBALL SANOK “A”
- EKOBALL SANOK “B”
- AP SANOK
- KOLEJARZ ZAGÓRZ
- REMIX NIEBIESZCZANY
- ORZEŁKI BRZOZÓW

—————————————————————————–

Drugi z cyklu turniejów EKOBALL-u z okazji Dnia Dziecka za nami !

W dniu 31.05.2017r. odbył się kolejny turniej piłkarski Ekoball z okazji Dnia Dziecka. Tym razem na obiektach Ekoball zaprezentowały się dzieci z klas drugich, trenujących w grupach szkolnych Ekoball.

Do rozgrywek przystąpiło 9 zespołów. Na 3 obiektach rozegrano 36 spotkań, grano systemem “każdy z każdym” 1 x 10 minut.

Po wspaniałych zawodach i emocjach, walka o zwycięstwo trwała do ostatniego meczu. Końcowy sukces i najpiękniejszy puchar zdobyli ostatecznie sportowcy z SP-1 (drużyna “zielonych”), o 1 punkt wyprzedzając grupę z SP-4 “białych:. Trzecią lokatę zajęli drugoklasiści z SP-1 “czerwonych”, którzy zdobyli 18 punktów.

Młodych mistrzów czekał podobnie jak dzień wcześniej poczęstunek, lody oraz upragnione medale dla każdego uczestnika.

Wyniki turnieju:

Mecz nr 1: SP-4 BIALI 0:0 SP-3
Mecz nr 2: SP-6 0:1 SP-2 BŁĘKITNI
Mecz nr 3: SP-1 CZERWONI 0:1 SP-1 ZIELONI
Mecz nr 4: SP-4 NIEBIESCY 0:0 SP-6
Mecz nr 5: SP-1 NIEBIESCY 1:3 SP-1 CZERWONI
Mecz nr 6: SP-3 3:1 SP-2 FIOLETOWI
Mecz nr 7: SP-1 ZIELONI 1:1 SP-1 NIEBIESCY
Mecz nr 8: SP-4 BIALI 2:0 SP-4 NIEBIESCY
Mecz nr 9: SP-2 FIOLETOWI 1:1 SP-2 BŁĘKITNI
Mecz nr 10: SP-4 BIALI 4:0 SP-6
Mecz nr 11: SP-1 CZERWONI 2:1 SP-3
Mecz nr 12: SP-2 BŁĘKITNI 2:2 SP-1 ZIELONI
Mecz nr 13: SP-1 NIEBIESCY 1:0 SP-6
Mecz nr 14: SP-2 FIOLETOWI 0:3 SP-4 BIALI
Mecz nr 15: SP-4 NIEBIESCY 0:1 SP-2 BŁĘKITNI
Mecz nr 16: SP-1 NIEBIESCY 1:1 SP-3
Mecz nr 17: SP-1 ZIELONI 3:0 SP-2 FIOLETOWI
Mecz nr 18: SP-1 CZERWONI 2:0 SP-2 BŁĘKITNI
Mecz nr 19: SP-3 1:0 SP-6
Mecz nr 20: SP-1 NIEBIESCY 0:1 SP-2 BŁĘKITNI
Mecz nr 21: SP-4 NIEBIESCY 1:4 SP-1 CZERWONI
Mecz nr 22: SP-1 CZERWONI 5:0 SP-6
Mecz nr 23: SP-1 ZIELONI 2:0 SP-4 BIALI
Mecz nr 24: SP-4 NIEBIESCY 1:1 SP-2 FIOLETOWI
Mecz nr 25: SP-4 BIALI 1:0 SP-1 CZERWONI
Mecz nr 26: SP-2 FIOLETOWI 0:4 SP-1 NIEBIESCY
Mecz nr 27: SP-3 1:0 SP-2 BŁĘKITNI
Mecz nr 28: SP-1 CZERWONI 2:0 SP-2 FIOLETOWI
Mecz nr 29: SP-1 ZIELONI 2:0 SP-6
Mecz nr 30: SP-4 NIEBIESCY 0:0 SP-3
Mecz nr 31: SP-1 ZIELONI 1:0 SP-3
Mecz nr 32: SP-1 NIEBIESCY 2:0 SP-4 NIEBIESCY
Mecz nr 33: SP-2 BŁĘKITNI 0:1 SP-4 BIALI
Mecz nr 34: SP-6 1:1 SP-2 FIOLETOWI
Mecz nr 35: SP-4 BIALI 4:0 SP-1 NIEBIESCY
Mecz nr 36: SP-4 NIEBIESCY 1:3 SP-1 ZIELONI
Mecz nr 37: SP-1 CZERWONI 2:0 SP-2 BŁĘKITNI
—————————————————————————–
Składy drużyn:

SP-1 ZIELONI - 1 miejsce - 20 pkt.
Alex Stroga, Alex Nazarkiewicz, Michał Proćko, Nikola Bogusz, Gabryś Firlit, Piotr Wojtowicz, Adam Kołodziejczyk, Kacper Piekoś, Artur Mrozowski, Igor Sabat.

SP-4 BIALI - 2 miejsce - 19 pkt.
Kamil Wiejowski, Tomasz Milczanowski, Maksymilian Sierota, Dawid Przybylski, Ksawery Pajestka, Oskar Wanielista, Sebastian Stasicki, Ksawery Sieniawski, Dawid Leszczyk, Fabian Biłas, Gabriel Miszczyszyn.

SP-1 CZERWONI - 3 miejsce - 18 pkt.
Paweł Romaniak, Kuba Mielecki, Piotr Dydek, Janusz Ksawery, Paweł Nanio, Łukasz Lemko, Marcel Florko, Piotr Czubek, Konrad Sobczak, Szymon Pytlowany.

SP-3 - 12 pkt.
Paweł Kłodowski, Dominik Siwiński, Kacper Kowalewicz, Kacper Kurkarewicz, Gracjan Głuszko, Wiktor Bentkowski, Kacper Karol Kowalewski, Barnaba Gruszczyński, Kacper Myćka, Lena Borys, Oliwia Grygiel, Jowita Myćka, Borys Rzeszutek, Miłosz Tymoczko.

SP-2 BŁĘKITNI - 11 pkt.
Wiktor Dziedzic, Gracjan Florko, Tymon Pietryka, Adam Tchórz, Sebastian Czytajło, Hubert Fejkiel, Dawid Borowski, Wojtek Przepióra, Gabryś Janik, Szymon Rudy.

SP-1 NIEBIESCY - 11 pkt.
Marcel Łukaszyk, Kacper Kordys, Michał Sudyka, Nataniel Pietrusa, Michał Bończak, Patryk Pałys, Łukasz Gocko, Filip Gaworecki, Bianka Szarzyńska, Maciek Sobolak.

SP-1 FIOLETOWI - 3 pkt.
Ksawery Kowalczyk, Milena Mołczan, Piotr Gajczak, Jakub Tabisz, Bartek Sarama, Bartek Rudy, Alex Terefińko, Antoś Dubis, Alan Podkalicki, Paulina Pełech, Krystian Żebrak.

SP-4 NIEBIESCY - 3 pkt.
Paweł Kot, Bartosz Buczek, Oliwer Bobak, Maksymilian Sieniawski, Michał Suchora, Jakub Folcik, Kacper Kleban, Przemysław Cybuch, Antoni Rajtar, Mikołaj Szymański, Kornel Motyka.

SP-6 - 2 pkt.
Jakub Gnap, Oliwier Hnat, Michał Mleczko, Kacper Filipczak, Bartosz Borowy, Mikołaj Dżugan, Kacper Strzałka, Bartosz Wojdyła, Paweł Sokołowski, Filip Krokis, Wojciech Ćwik.

———————————————————–

Cykl turniejów z okazji Dnia Dziecka współfinansowany jest ze środków Ekoball oraz w części ze środków dotacji Województwa Podkarpackiego.

———————————————————-

Dodaj komentarz: