MECZE LIGOWE
- wszystkie grupy - PRZERWA

TRENINGI

JUNIORZY MŁODSI (rocznik 2001/2002) PONIEDZIAŁEK, 16.30 Bykowce

GRUPY TRENERA SOŁTYSIKA - treningi w lipcu - zgodnie z ustaleniami trenera

GRUPY SZKOLNE Ekoball - przerwa wakacyjna

Trenerzy

1. Piotr Kot – trener - koordynator; trener I klasy UEFA A, licencja trenerska UEFA A, mgr wychowania fiz.,absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz Szkoły Trenerów PZPN w Warszawie, nauczyciel w.f. tel: 510075043

2. Grzegorz Pastuszak - trener juniorów starszych (rocznik 1998/1999); trener klasy II w dyscyplinie: Piłka nożna, licencja trenerska PZPN A, instruktor pływania, nauczyciel w.f. tel: 728789157

3. Maciej Błażowski - trener juniorów młodszych (rocznik 2000-2001),trener klasy II, licencja trenerska PZPN A, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, nauczyciel w.f

4. Sebastian Jajko - trener trampkarzy starszych (rocznik 2002); trener I klasy UEFA A, licencja trenerska UEFA A, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz Szkoły Trenerów PZPN w Warszawie,nauczyciel w.f., tel: 609824124

5. Dawid Romerowicz - trener trampkarzy młodszych (rocznik 2003); instruktor piłki nożnej, mgr wychowania fiz. tel: 693390306

6. Damian Popowicz -trener młodzików starszych (rocznik 2004), instruktor piłki nożnej, administrator obiektu “Moje boisko Orlik 2012″, tel: 665553768

7. Jakub Jaklik - trener młodzików młodszych (rocznik 2005); instruktor piłki nożnej, administrator obiektu “Moje boisko Orlik 2012″, tel: 663381423

8. Bernard Sołtysik - trener czterech grup piłkarskich (rocznika 2007/08, 2009/10,2010/2011,2011/2012) oraz trener bramkarzy; trener klasy II w dyscyplinie: piłka nożna, licencja trenerska PZPN A, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, nauczyciel w.f., tel: 601936129

9. Maciej Bukład - trener trzech grup szkolnych w SP - 4; trener klasy II w dyscyplinie: piłka nożna, licencja trenerska PZPN A, nauczyciel w.f.,tel:695989727

10. Dariusz Fineczko - trener dwóch grup szkolnych w SP 1; nauczyciel w.f. instruktor piłki nożnej, instruktor pływania

11. Wojciech Mermer - trener dwóch grup szkolnych w SP 2; instruktor piłki nożnej, nauczyciel w.f.,

12. Kazimierz Pastuszak - trener dwóch, grup szkolnych w SP 3; instruktor piłki nożnej, licencja trenerska PZPN B, mgr. wychowanie fizycznego, emerytowany nauczyciel w.f.,

13. Stefan Tarapacki – trener klasy II tenisa ziemnego, absolwent AWF w Warszawie

14. Robert Ząbkiewicz - trener seniorów, instruktor piłki nożnej, tel: 509049126

15. Adam Florek - trener II klasy piłki nożnej, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, instruktor Nordic Walking, młodszy ratownik WOPR, tel: 500071284