MECZE LIGOWE
- wszystkie grupy - PRZERWA

TRENINGI

JUNIORZY MŁODSI (rocznik 2001/2002) PONIEDZIAŁEK, 16.30 Bykowce

GRUPY TRENERA SOŁTYSIKA - treningi w lipcu - zgodnie z ustaleniami trenera

GRUPY SZKOLNE Ekoball - przerwa wakacyjna

Szkolne grupy Ekoball

SP - 1

1. Sudyka Michał

2. Mielecki Jakub

3. Romaniak Paweł

4. Janusz Ksawery

5. Lemko Łukasz

6. Wojtowicz Piotr

7. Ogarek Paweł

8. Bończak Michał

9. Czubek Piotr

10. Pytlowany Szymon

11. Mindur Daniel

12. Stroża Alex

13. Nazarkiewicz Alex

14. Kordys Kacper

15. Proćko Michał

16. Szarzyńska Blanka

17. Bogusz Nikola

18. Gaworecki Filip

19. Florko Marcel

20. Sobczak Konrad

21. Pałys Patryk

22. Gocko Łukasz

23. Latusek Oliwier

TRENER: Dariusz Fineczko

————————————–

SP - 2

1. Gajczak Piotr

2. Mołczan Milena

3. Tabisz Jakub

4. Dziedzic Wiktor

5. Rudy Szymon

6. Kogut Dawid

7. Florko Gracjan

8. Rudy Bartłomiej

9. Przepióra Wojciech

10. Kowalczyk Ksawery

11. Latusek Oliwier

12. Podkalicki Alan

13. Fejkiel Hubert

14. Terfińko Alex

15. Januszczak Oskar

16. Dubis Antoni

17. Janik Gabryś

18. Tchórz Adam

19. Sarama Bartosz

20. Pietryka Tymek

21. Załączkowski Oskar

TRENER:  Wojciech Mermer

——————————-

SP - 3

KLASA I

1.  Borys Lena

2.  Rygiel Oliwia

3.  Ząbczyk Julia

4.  Wojtowicz Nikodem

5.  Lisowska Karolina

6.  Kwolek Zofia

7.  Orzechowski Filip

8.  Pastuszak Szymon

9.  Kowalczyk Karolina

10.  Materna Oliwia

11.  Niedźwiedź Maciej

12.  Lemko Wojciech

13.  Wołoszczak Laura

14.  Mikus Olaf

15.  Kutran Natalia

16.  Połdiak Kinga

17.  Kogut Mateusz

18. Bałas Paweł

19.  Homa Emilia

20. Duży Rafał

21. Rzeszutek Borys

22. Skulich Adam

KLASA II - III

1.  Tymoczko Kacper

2.  Kurkarewicz Kacper

3.  Kowalewicz Kacper

4.  Głuszko Gracjan

5.  Kłodowski Paweł

6.  Bentkowski Wiktor

7.  Kowalewski Kacper

8.  Gruszczyński Barnaba

9.  Myćka Kacper

10.  Siwiński Dominik

11.  Trybała Adam

12.  Nowicki Michał

13.  Senus Karolina

14.  Mackowski Krystian

15.  Skalski Kamil

16.  Cwynar Mateusz

17.  Koszarski Gabryś

18. Strzałka Nikola

19. Grabowski Szymon

20. Myćka Jowita

TRENER: Kazimierz Pastuszak

———————————

SP - 4

gr I

1. Leszczyk Dawid

2. Sitarz Aleks

3. Lipiński Tymon

4. Czaja Jakub

5. Stareńczak Michał

6. Biega Bartosz

7. Mielnik Łukasz

8. Buczek Bartosz

9. Bańkowski Gabriel

10. Cybuch Przemysław

11. Sieniawski Ksawery

12. Sieniawski Maksymilian

13. Demkowicz Kacper

14. Miszczyszyn Gabriel

15. Wolanin Pawel

16. Suchara Michal

17. Pajestka Ksawery

18. Sierota Maksymilian

19. Rolnik Konstanty

20. Kot Paweł

21. Bobak Oliwer

22. Kleban Kacper

23. Janczak Maksymilian

24. Darosz Weronika

25. Pasieba Kamil

gr II

1.  Szymański Mikołaj

2. Motyka Kornel

3. Latusek Michał

4. Skolarczyk Daniel

5. Materna Karol

6. Wiejowski Kamil

7. Folcik Jakub

8. Bober Dominik

9. Pelczarski Damian

10. Gembalik Wiktor

11. Romanek Szymon

12. Biłas Jakub

13. Jarosz Seweryn

14. Stasicki Sebastian

15. Biłas Fabian

16. Hydzik Kacper

17. Wanielista Oskar

18. Przybylski Dawid

19. Rolnik Eryk

20. Mrozek Miłosz

21. Rajtar Antoni

TRENER: Maciej Bukład