Strict Standards: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, non-static method GoogleSitemapGeneratorLoader::Enable() should not be called statically in /ekoarchiwum/wp-includes/plugin.php on line 311

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /ekoarchiwum/wp-includes/post.php on line 218

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /ekoarchiwum/wp-includes/query.php on line 751
NOWA Grupa - Pobiedno - Ekoball Sanok
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /ekoarchiwum/wp-includes/kses.php on line 934

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /ekoarchiwum/wp-includes/kses.php on line 935

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /ekoarchiwum/wp-includes/kses.php on line 934

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /ekoarchiwum/wp-includes/kses.php on line 935

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /ekoarchiwum/wp-includes/kses.php on line 934

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /ekoarchiwum/wp-includes/kses.php on line 935

MECZE LIGOWE
- wszystkie grupy - PRZERWA

TRENINGI

JUNIORZY MŁODSI (rocznik 2001/2002) PONIEDZIAŁEK, 16.30 Bykowce

GRUPY TRENERA SOŁTYSIKA - treningi w lipcu - zgodnie z ustaleniami trenera

GRUPY SZKOLNE Ekoball - przerwa wakacyjna

NOWA Grupa - Pobiedno

Strict Standards: Non-static method nggallery::get_option() should not be called statically in /ekoarchiwum/wp-content/plugins/nextGen-gallery/nggfunctions.php on line 10

1. Bańkowska Marta

2. Bielecki Patryk

3. Chrząszcz Julia

4. Ciesielczyk Maksymilian

5. Futa Marcin

6. Gruszczyński Klaudiusz

7. Hnat Bartosz

8. Janusz Patryk

9. Kiszka Dominik

10. Koczera Paweł

11. Kołodziej Paweł

12. Kotecki Oliwier

13. Lorenc Mikołaj

14. Oleniacz Seweryn

15. Pałys Patryk

16. Paryga Wojciech

17. Pastuszak Karol

18. Piotrowska Natalia

19. Putowski Dominik

20. Radwańska Wiktoria

21. Radwański Patryk

22. Rakoczy Jakub

23. Sieńko Łukasz

24. Sieńko Patryk

25. Słyszyk Mateusz

26. Sobolak Patryk

27. Woźniczak Maksymilian

Grupa starsza od lewej stoją: Rakoczy Jakub, Koczera Paweł, Piotrowska Nikola, Bańkowska Marta, Chrząszcz Julia,Bielecki Patryk,Radożycki Adrian,Pastuszak Karol, Sieńko Patryk,  trener Pan Sebastian Jajko.

W dolnym rzędzie-Kamil, Radwański Patryk,Hnat Bartłomiej, Kołodziej Paweł, Bańkowska Magdalena, Sobolak Patryk, Adamski Krzysztof, Oleniacz Seweryn, Paryga Wojciech, Radwańska Wiktoria