MECZE LIGOWE
- wszystkie grupy - PRZERWA

TRENINGI

JUNIORZY MŁODSI (rocznik 2001/2002) PONIEDZIAŁEK, 16.30 Bykowce

GRUPY TRENERA SOŁTYSIKA - treningi w lipcu - zgodnie z ustaleniami trenera

GRUPY SZKOLNE Ekoball - przerwa wakacyjna

Wiadomości

LETNIE OBOZY SPORTOWE - EKOBALL ‘2017 - terminy, lista obozowiczów, menu, niezbędnik 28.06.2017


Jak co roku - od lat dziesięciu około 100 dzieci wyjedzie na letni obóz sportowy. W tym roku z naszej ofert skorzysta 102 osoby, a miejscem wyjazdu naszych dzieciaków są Gorlice oraz Sztutowo nad morzem.

Organizujemy obozy w 3 turnusach:
I turnus – 7-14 lipca 2017 – Gorlice
II turnus – 14-21 lipca 2017 – Gorlice
III turnus – 26 lipca – 3 sierpnia 2017 - Sztutowo

Pierwsza grupa dzieci wyjedzie na obóz sportowy do Gorlic w dniu 7 lipca o godz. 9:30 z parkingu przy markecie Kaufland.
Istnieje jeszcze możliwość zapisu na wyjazd – ostatecznie w dniu dzisiejszym.

Pada wiele pytań ze strony Rodziców - jak będzie wyglądało menu… Zapewniamy, że nasze Kochane Dzieciaki nie będą głodne, że jedzenie będzie zdrowe i smaczne, a na dowód tego przedstawiamy MENU, uzgodnione z Hotelem MARGOT w Gorlicach (obydwa turnusy jednakowo):

PIĄTEK:
Śniadanie: ————————— przyjazd ok. godz. 12:30
I danie: zupa koperkowa z ryżem
II danie: ryba w cieście naleśnikowym, ziemniaczki, sałata zielona ze śmietaną, kompot
Kolacja: racuchy z jabłkami, zimna płyta, pieczywo, herbata

SOBOTA:
Śniadanie: jajecznica na maśle, wędlina, ser żółty, ser biały, pomidor, ogórek, masło, dżem, 2 rodzaje płatków, jajko z majonezem, pieczywo, herbata, mleko
I danie: zupa kalafiorowa
II danie: filet drobiowy w sosie, ziemniaki, surówka z selera z marchewką, kompot
Kolacja: naleśniki z serem, zimna płyta, pieczywo, herbata

NIEDZIELA:
Śniadanie: parówki zapiekane z żółtym serem, wędlina, ser żółty, ser biały, pomidor, ogórek, masło, pasztet, dżem, 2 rodzaje płatków, pieczywo, herbata, mleko
I danie: zupa pomidorowa z makaronem
II danie: filet drobiowy w cieście naleśnikowym, ziemniaki, surówka z kapusty pekińskiej, kompot
Kolacja: ryż z truskawkami, zimna płyta, pieczywo, herbata

PONIEDZIAŁEK:
Śniadanie: jajecznica na maśle, ser żółty, ser biały, wędlina, pomidor, ogórek, masło, dżem, 2 rodzaje płatków, pieczywo, herbata, kakao, mleko
I danie: zupa jarzynowa z makaronem
II danie: schab pieczony w mleku, ziemniaki, surówka z buraczków czerwonych, kompot
Kolacja: hamburgery, zimna płyta, pieczywo, herbata

WTOREK:
Śniadanie: żurek z jajkiem, wędlina, ser żółty, ser biały, wędlina, pomidor, ogórek, masło, dżem, 2 rodzaje płątków, pieczywo, herbata, kakao, mleko
I danie: krupnik
II danie: ryba panierowana, ziemniaki, surówka z kapusty kiszonej, kompot
Kolacja: kopytka z masełkiem, zimna płyta, pieczywo, herbata

ŚRODA:
Śniadanie: parówki, ser żółty, ser biały, wędlina, pomidor, ogórek, masło, dżem, 2 rodzaje płatków, pasztet, pieczywo, herbata, kakao, mleko
I danie: barszcz zabielany z jajkiem
II danie: kotlet schabowy, ziemniaki, surówka z marchewki z jabłkiem, kompot
Kolacja: mini pizzerinki, zimna płyta, pieczywo, herbata

CZWARTEK:
Śniadanie: drożdżówka, wędlina, ser żółty, ser biały, pomidor, ogórek, masło, dżem, 2 rodzaje płatków, jajko z majonezem, pieczywo, herbata, kakao, mleko
I danie: rosół z makaronem
II danie: udko z kurczaka pieczone, ziemniaki, mizeria, kompot
Kolacja: makaron z jabłkami, zimna płyta, pieczywo, herbata

PIĄTEK:
Śniadanie: zupa mleczna z kluseczkami, wędlina, ser żółty, ser biały, pomidor, ogórek, masło, dżem, 2 rodzaje płatków, jajko z majonezem, pieczywo, herbata, mleko

Koniec obozu po śniadaniu 
_________________________________

Poniżej przedstawiamy aktualną na dzień dzisiejszy listę obozowiczów.

I TURNUS, 7-14.07.2017 - GORLICE

1 Aleksander Rajchel 2005
2 Maksymilian Wojdyła 2005
3 Karol Trzaska 2005
4 Dawid Nowosielski 2005
5 Filip Zięba (Lesko) 2006
6 Szymon Nowak 2006
7 Alicja Lemko 2006
8 Krystian Jajko 2006
9 Kacper Miklicz 2006
10 Aleksander Czuryło 2006
11 Karol Buczek 2006
12 Wiktoria Urban 2006
13 Mikołaj Kowalik 2006
14 Patryk Sieńko 2006
15 Mateusz Mateja 2007
16 Kacper Ziółkowski 2007
17 Jakub Nowak 2007
18 Karol Januszczak 2007
19 Konrad Król 2007
20 Karol Masłowski 2007
21 Maksymilian Żak 2007
22 Michał Podstawski 2007
23 Borys Andrzejewski 2007
24 Karol Bernat 2007
25 Filip Filipczak 2007
26 August Filipczak 2007
27 Kacper Pawłowski 2007
28 Ksawery Janusz 2008
29 Oskar Urban 2008
30 Nikola Bogusz 2008
31 Jakub Mielecki 2008
32 Miłosz Sztorc 2008
33 Milczanowski Tomasz 2008
34 Antoni Rajtar 2008
35 Filip Wanielista 2008
36 Dawid Kamyk 2008
37 Tomasz Cyran 2008
38 Paweł Romaniak 2008
39 Oskar Karczyński 2008
40 Jakub Bańczak 2008
41 Aleksander Kowalik 2008
42 Łukasz Lemko 2009
43 Bartłomiej Rudy 2009
44 BERNARD SOŁTYSIK trener
45 TOMASZ MATEJA trener
46 ADAM FLOREK trener

II TURNUS, 14-21.07.2017 - GORLICE

1 Jan Mermer 2003
2 Łukasz Piotrowski 2003
3 Kacper Słuszkiewicz 2003
4 Michał Malczak 2003
5 Alex Florczak 2003
6 Janusz Nikodem 2003
7 Miłosz Wójcik 2003
8 Uluszczak Aleksander 2003
9 Uluszczak Jakub 2003
10 Mateusz Solon 2003
11 Jakub Szomko 2004
12 Filip Biega 2004
13 Damian Żuchowski 2004
14 Wiktor Michalski 2004
15 Mateusz Gawlewicz 2004
16 Jan Struzik 2004
17 Gabriel Szylak 2004
18 Michał Słapiński 2004
19 Wiktor Sieradzki 2004
20 Adrian Cyprych 2004
21 Dominik Cyprych 2004
22 Kacper Zych 2004
23 Mateusz Błażowski 2004
24 Maciej Zagórda 2004
25 Jan Ginalski 2004
26 Karczyński Filip 2004
27 Konrad Jasiński 2006
28 Mikołaj Gawlewicz 2005
29 Fabian Gacek 2005
30 Szymon Buczek 2005
31 Oliver Curtis 2005
32 Daniel Rakoczy 2005
33 Igor Zarzyka 2005
34 Alan Szymański 2005
35 Jakub Hott 2005
36 JAKUB JAKLIK trener
37 DAMIAN POPOWICZ trener
38 DAWID ROMEROWICZ trener
III TURNUS, 26.07 - 03.08.2017 r. - SZTUTOWO

1 Michura Rafał 1999
2 Prajsnar Patryk 1999
3 Burczyk Dominik 2000
4 Gazdowicz Jakub 2000
5 Kowalski Mikołaj 2000
6 Paszkowski Kacper 2000
7 Pielech Dominik 2000
8 Szomko Mateusz 2000
9 Woźny Grzegorz 2000
10 Szul Wiktor 2001
11 Błażowski Łukasz 2002
12 Kalemba Krystian 2002
13 Latusek Patryk 2002
14 Łuczycki Wiktor 2002
15 Pielech Filip 2002
16 Gadomski Łukasz 2002
17 Posadzki Dawid ??? 2000
18 PASTUSZAK GRZEGORZ trener
_____________________________

Niezbędne rzeczy na obóz sportowy, które należy spakować do torby podróżnej

1. Obuwie piłkarskie (2 pary - korki + adidasy).
2. Ochraniacze.
3. Getry piłkarskie (5-6 szt.).
4. Podkoszulki bawełniane (min. 7 szt.).
5. Dres sportowy.
6. Kurtkę przeciwdeszczową.
7. Strój kąpielowy.
8. Klapki na basen.
9. Bielizna osobista - duża ilość.
10. Środki czystości (szampon, mydło, pasta do zębów, szczoteczka, itp.)
11. Kapcie
12. 2-3 ręczniki
13. Balsam do opalania.
_______________________________

W zał. kilka fotek z obozu EKOBALL 2016, który odbył się w Głuchołazach (woj. opolskie)

Dodaj komentarz: