Strict Standards: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, non-static method GoogleSitemapGeneratorLoader::Enable() should not be called statically in /ekoarchiwum/wp-includes/plugin.php on line 311
Ekoball 3-3 Siarka (r.97) - Ekoball Sanok
Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /ekoarchiwum/wp-includes/kses.php on line 934

GRUPY SZKOLNE Ekoball - przerwa wakacyjna

Wiadomości

Ekoball 3-3 Siarka (r.97) 07.06.2011

Strict Standards: Non-static method nggallery::get_option() should not be called statically in /ekoarchiwum/wp-content/plugins/nextGen-gallery/nggfunctions.php on line 10

Bardzo dobre spotkanie we wtorkowe popołudnie rozegrały drużyny trampkarzy młodszych Ekoballu oraz Siarki Tarnobrzeg. Na wiosnę Tarnobrzeżanie doznali tylko jednej porażki i jako wicelider jechali do Sanoka w roli faworyta. Sam mecz miał jednak niezwykle wyrównany i zacięty przebieg. Cios za cios, akcja za akcję, gol za gol. Równie dobrze mógł paść wynik np. 6-6, lecz świetna postawa bramkarzy i rozregulowane celowniki napastników spowodowały, że padło “jedynie” sześć goli. Pierwsza bramka dla Siarki padła już w piątej minucie meczu i wydawało się, że zaczęło się ostre strzelanie na bramkę Gabriela Drobota. Nic z tych rzeczy. Po kilku minutach to Ekoball przejął inicjatywę, a Seweryn Zajdel miał dwie stuprocentowe sytuacje, których nie wykorzystał z wiadomych jedynie sobie przyczyn. Zrehabilitował się jednak w dwudziestej minucie meczu, posyłając piłkę z rzutu wolnego wykonywanego z okolic 25 metra obok bezradnego golkipera gości. Wkrótce po zmianie stron, znów Zajdel pokonuje bramkarza Siarki, a ataki Ekoballu stają się coraz groźniejsze. Świetnie w tym okresie gry broni Drobot, który kilkakrotnie świetnymi paradami wyciąga ofiarnie piłkę spod nóg przeciwnika. Gdy Siarka wyrównała, Ekoball oddał inicjatywę. Z 2-1 zrobiło się nagle 2-3. Bramkę wyrównującą dla Sanoczan zdobywa Arkadiusz Femin, który dojechał wprost ze szkolnej wycieczki na drugą połowę meczu. Niestety, nie udało się strzelić zwycięskiej bramki i do końcowego gwizdka sędziego wynik nie uległ zmianie. Analizując całe spotkanie wynik 3-3 raczej nie krzywdzi żadnej ze stron.

W najbliższą sobotę czeka chłopaków wyjazd do Mielca i ciężki mecz z liderem, z którym na jesieni przegrali, lecz strzelili im jako jedyni aż 4 gole.

Drużyna Ekoballu tym różni się od liderujących ekip z Mielca, Tarnobrzega i Krosna, że w każdym meczu grają wszyscy zgłoszeni do protokołu piłkarze, czyli cała osiemnastka. Liderzy koncentrują się głównie na osiągniętym wyniku i desygnują do gry ciągle tych samych graczy. Nasze założenia szkoleniowe są jednak zgoła odmienne i wynik, choć bardzo ważny,  nie jest stawiany przed trenerami jako priorytet.

Słów uznania dla chłopaków nie krył po meczu trener Tomasz Matuszewski, który nikogo nie wyróżnił indywidualnie, uważając, że na brawa zasłużyli wszyscy chłopcy!

Trampkarze Młodsi: EKOBALL SANOK 3-3 SIARKA TARNOBRZEG (1:1)

bramki: Zajdel (’20, ‘38), Femin (’58)