GRUPY SZKOLNE Ekoball - przerwa wakacyjna

Dobre mecze młodzików w Nisku, hattrick Rafała Marciniaka. 12.05.2014

Strict Standards: Non-static method nggallery::get_option() should not be called statically in /ekoarchiwum/wp-content/plugins/nextGen-gallery/nggfunctions.php on line 10

Młodzicy starsi: Sokół Nisko 2:2 EKOBALL Geo-Eko Sanok (1:1)

Bramki: Jakub Leń (26′), Adrian Milczanowski (37′)

Skład:

Młodzicy młodsi: Sokół Nisko 0:6 EKOBALL Geo-Eko Sanok (0:3)

Bramki:Rafał Marciniak (8′, 12′, 22′), Filip Pielech (37′), Mateusz Sobański (44′), Gabriel Kobylak (52′-karny)

Skład: I połowa: Jagniszczak - Stabryła, Piotrowski, Gadomski, Śmierz - Łuczycki, Sokołowski, Marciniak, Pankiewicz, II połowa: Kobylak - Adamski, Borowski, Mandzelowski, K.Warchoł - Sobański, Latusek, Pielech, F.Warchoł

Relacja meczu młodzików starszych kier. drużyny Łukasza Kopczaka:

Mimo rozbitego składu ( zawodnicy trapieni kontuzjami ) nasi chłopcy dali z siebie wszystko remisując z groźnym rywalem 2:2 nie przegrywając, ósmy raz z rzędu.

W pierwszym kwadransie meczu oddaliśmy inicjatywę rywalowi tracąc bramkę w 14 minucie po ewidentnym błędzie obrony. Od straty bramki nasi zawodnicy obudzili się i zaczęli grać tak jak ich na to stać, co przyniosło efekt w 26 minucie. Po dośrodkowaniu Wojtka Władyki piłka odbiła się od słupka, po czym  skutecznie dobił Jakub Leń. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1. Od rozpoczęcia drugiej połowy zawodnicy Ekoball Sanok od pierwszych minut brylowali na boisku, raz po raz stwarzając groźne sytuacje pod bramką przeciwnika. W 37 minucie Adrian Milczanowski w swoim stylu ruszył środkową częścią boiska, i po indywidualnej akcji wychodząc „sam na sam” doprowadził do wyniku 2:1. Ze Z prowadzenia  cieszyliśmy się tylko osiem minut. W 45 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, przepięknym golem „nożycami” popisał się zawodnik drużyny gospodarzy, nie dając szans naszemu bramkarzowi Dominikowi Jakielowi, który w tym dniu bronił znakomicie. Walka o zwycięstwo trwała do ostatnich minut minut. Niestety tym razem szczęście nam nie sprzyjało, gdyż w ostatnim fragmencie gry trafiliśmy w poprzeczkę i słupek. Mimo przewagi i  naporu  naszych zawodników wynik meczu zakończył się remisem.

Gratulacje za walkę i dobry mecz dla wszystkich zawodników.

Młodzicy młodsi mimo zdecydowanej wygranej, rozegrali zdaniem trenera Niemczyka najsłabsze spotkanie tej wiosny. W sumie młodych piłkarzy bardziej cieszą punkty i strzelane bramki, a trenerów bardziej zadowala dobra gra. Najlepszym wyjściem z sytuacji jest połączenie jednego i drugiego, wtedy wszyscy będą zadowoleni. Następne mecze młodzików odbędą się na stadionie Ekoball w Bykowcach w najbliższą niedzielę. Rywalem - Siarka Tarnobrzeg. Zapraszamy do kibicowania