MECZE LIGOWE
- wszystkie grupy - PRZERWA

TRENINGI

JUNIORZY MŁODSI (rocznik 2001/2002) PONIEDZIAŁEK, 16.30 Bykowce

GRUPY TRENERA SOŁTYSIKA - treningi w lipcu - zgodnie z ustaleniami trenera

GRUPY SZKOLNE Ekoball - przerwa wakacyjna

Wiadomości archiwum

Turniej w Krośnie - rocznik 1998

Szóste miejsce zajęli podopieczni trenera Dariusza Jęczkowskiego podczas turnieju halowego rozgrywanego w hali sportowej MOSiR Krosno.

Wyniki turnieju w załączonym pliku: wyniki-z-turnieju-z-krosna-98-1

26.02.2013 Czytaj dalej »

Piłkarska kadra czeka…

Trzech reprezentantów EKOBALL rocznik 1997 Seweryn Zajdel, Konrad Kaczmarski oraz Dawid Gąsior, otrzymało powołania Podkarpackiego ZPN na konsultację kadry rocznika 1997 (Puchar im. K. Deyny).

Zbiórka zawodników 1 marca 2013r. (piątek) o godz. 14.00 na hali MOSiR Krosno, przy ul. Bursaki 41.

Zawodnicy zabierają ze sobą obowiązkowo: aktualną kartę zdrowia, legitymację szkolną, buty piłkarskie na boisko ze sztuczną murawą, ochraniacze, koszulkę, spodenki, getry i dres.

26.02.2013 Czytaj dalej »

Turnieje w Brzozowie (r. 2002) i w Medyce (r. 2003)

Podopieczni trenera Damiana Niemczyka uczestniczyli w minionym tygodniu w halowym turnieju piłkarskim o puchar Dyrektora MOSiR w Brzozowie. Wyniki, jakie osiągnęli nasi Ekoballowcy - rocznik 2002:

25.02.2013 Czytaj dalej »

Ekoball wygrywa IV Rundę Ligi Dziecięcej OZPN

Kolejny sukces piłkarski notują podopieczni Bernarda Sołtysika - EKOBALL rocznik 2004/2005. Młodzi Ekoballowcy już po raz drugi wygrali rundę Dzięcięcej Ligi OZPN, tym razem rozgrywanej w Krośnie - o Puchar Dyrektora MOSiR Krosno, zdobywając owo trofeum. Nasza drużyna osiągała następujące rezultaty:

25.02.2013 Czytaj dalej »

Obóz zimowy zakończony

Drużyny juniorów starszych (trener Sebastian Jajko) oraz juniorów młodszych (trener Tomasz Matuszewski), zakończyły w minioną sobotę uczestnictwo w tygodniowym zimowym obozie sportowym, który odbywał się w Lesku. Miejscem zakwaterowania było Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Lesku, z którego oferty oraz dostępnością do bazy sportowej wszyscy byli bardzo zadowoleni, co najprawdopodobniej zaowocuje dłuższą współpracą. 40-osobowa grupa młodzieży ciężko pracowała przed zbliżającą się rewanżową rundą rozgrywek piłkarskich Pierwszej Ligi Juniorów. Zajęcia treningowe odbywały się na

19.02.2013 Czytaj dalej »

Turnieje wyjazdowe rocznika 1998, 2002, 2003, 2004

Piłkarze Ekoball Sanok rocznik 2002 (trener Damian Niemczyk) oraz rocznik 2003 (trener Jakub Jaklik), na zakończenie ferii zimowych wezmą udział w halowych turniejach piłkarskich. Starsi chłopcy wyjadą do Brzozowa w dniu 21.02. (czwartek), a młodsi do Przemyśla w dniu 24.02. (niedziela). Z kolei podopieczni trenerów Bernarda Sołtysika (rocznik 2004) oraz Dariusza Jęczkowskiego wyjadą do Krosna. Ci pierwsi rozegrają kolejną serię spotkań w ramach Ligi Halowej OZPN, a Ci drudzy wezmą udział w turnieju organizowanym przez krośnieński MOSiR.

Obsada turniejów:

15.02.2013 Czytaj dalej »

Kadra 2001 na Węgrzech

Trzech reprezentantów EKOBALL rocznik 2001 - Łukasz Bujak, Adrian Milczanowski oraz Tomasz Matuszewski, otrzymało powołania do Reprezentacji Podkarpackiego ZPN, która uczestniczyć będzie w 2-dniowym międzynarodowym turnieju piłkarskim w Miskolcu na Węgrzech. Szczegóły poniżej.

15.02.2013 Czytaj dalej »

Sparingi trampkarzy młodszych

W minionym tygodniu podopieczni trenera Dariusza Jęczkowskiego (EKOBALL rocznik 1998) rozegrali dwa sparingi z drużynami juniorów starszych Lotniarza Bezmiechowa (sztuczne boisko w Lesku) oraz z juniorami Brzozovii Brzozów (sztuczne boisko w Pakoszówce). W pierwszym z wymienionych spotkań zremisowali 5-5 (bramki: Michał Szczepański - 2, Szymon Słysz, Sylwester Biega, Michał Borek), a w drugim ulegli starszym kolegom z Brzozowa 2-4 (bramki: Jakub Knurek, Szczepański).

Juniorzy EKOBALL przebywający na zimowym obozie sportowym w Lesku między ciężkimi treningami również rozgrywają mecze kontrolne.

Juniorzy młodsi pokonali juniorów Lotniarza Bezmiechowa 7-0 oraz ulegli juniorom starszym Ekoball 2-8.

15.02.2013 Czytaj dalej »

Remont w SP-1, zmiany w treningach

W związku z remontem odbywającym się w Szkole Podstawowej nr 1 w Sanoku, i licznymi tamże treningami, decyzja o zajęciach w dniach 16-20 luty oraz zapadnie w dniu jutrzejszym (piątek).

14.02.2013 Czytaj dalej »

Rocznik 1999 również na podium

W drugim swym turnieju od momentu podjęcia pracy w Fundacji Promocji Sportu Ekoball, trener Jakub Jaklik zdobywa drugie turniejowe podium. Po sukcesie odniesionym z rocznikiem 2003, tym razem w wyjazdowym turnieju w Krośnie (rocznik 1999), rozegranym w dniu 13.02.2013r. zajął bardzo dobrą trzecią lokatę. Po komplecie zwycięstw w grupie, przyszła pechowa półfinałowa porażka z OSSM Krosno, prowadzoną … przez trenera Dariusza Jęczkowskiego. W meczu o 3 miejsce chłopcy stanęli jednak na wysokości zadania, pokonując Karpaty Krosno 1-0.

Wyniki turnieju o Puchar Dyrektora MOSiR Krosno dla rocznika 1999:

14.02.2013 Czytaj dalej »

Turniej w Kielnarowej - rocznik 2004 (video)

Poniżej zamieszczamy filmiki z udziałem chłopaków EKOBALL - rocznik 2004 (trener Bernard Sołtysik), którzy w dniu 9.02. odnieśli fantastyczne zwycięstwo w mocno obsadzonym turnieju w Kielnarowej:

14.02.2013 Czytaj dalej »

“Trzeba użyć nogi…” - video

Poniżej zamieszczamy filmik z meczu Przedszkolaków EKOBALL, zrealizowany przez Redaktora Tomasza Sokołowskiego z portalu esanok.pl:

przedszkolaki-rozegraly-swoj-pierwszy-mecz-film.html

13.02.2013 Czytaj dalej »

Kwintesencja futbolu w wykonaniu Przedszkolaków!

Ponad pięćdziesięcioosobowa grupa przedszkolaków reprezentująca barwy Fundacji Promocji Sportu Ekoball oraz Szkółki Piłkarskiej Beniaminek Krosno rozegrała w dniu dzisiejszym swój pierwszy mecz w życiu. Cudowne akcje, bramki, konkurs rzutów karnych, szał radości po strzelonych bramkach i żalu po niewykorzystanych sytuacjach słodycze, pizza, dyplomy i medale. To wszystko na oczach kamer, fleszy aparatów, wśród najcudowniejszych na świecie kibiców - rodziców, przy prawdziwym arbitrze piłkarskim, (któremu na szczęście czerwone kartki nie były potrzebne do użycia). Dzień dzisiejszy dla uczestników tego wielkiego wydarzenia piłkarskiego pozostanie z pewnością w pamięci na długi czas, a talenty i umiejętności jakie już posiadają należy tylko przez długie lata szlifować. Liczymy, że za kilka sezonów nie jedno nazwisko znajdzie się w notesach najlepszych trenerów świata.

13.02.2013 Czytaj dalej »

Dobry występ na Słowacji rocznika 2000

Sześciu reprezentantów Ekoballu oraz trener Grzegorz Pastuszak reprezentowało reprezentację OZPN Krosno rocznik 2000 w międzynarodowym turnieju piłkarskim w Presovie. Druga lokata i tylko jedna porażka w stawce siedmiu zespołów, a także świetna gra naszych wychowanków daje dobry prognostyk przed zbliżającą się niechybnie rundą wiosenną Podkarpackiej Ligi Młodzików.

Skład młodych ekoballowców podczas słowackiego turnieju: Adrian Hnat (bramkarz), oraz Jakub Gazdowicz, Dominik Pielech (3 gole), Dawid Posadzki (2 gole), Radosław Małkowski (2 gole), Kacper Słysz (1 gol).

Wyniki:

13.02.2013 Czytaj dalej »

Sukces rocznika 2003

Tylko i aż drugie miejsce zajęli we wtorkowym turnieju piłkarze EKOBALL Geo-Eko z rocznika 2003, prowadzeni przez trenera Jakuba Jaklika, w turnieju organizowanym przez Fundację Promocji Sportu EKOBALL rozgrywanym w ramach akcji “Piłkarska Zima OZPN”. Turniej miał niezwykle wyrównany przebieg, w którym aż siedem z ośmiu drużyn przed ostatnim meczem miało szansę awansu do fazy półfinałowej. Sztuka ta udała się naszym młodym piłkarzom oraz Szóstce Jasło (gr. A), a także Beniaminkowi Krosno i Bieszczadom Ustrzyki Dolne (gr. B).

13.02.2013 Czytaj dalej »

III runda Halowej Ligii OZPN - rocznik 2004

Tylko dzień przerwy w mieli na odpoczynek chłopcy EKOBALL z rocznika 2004, prowadzonego przez Bernarda Sołtysika. Po zwycięstwie w Kielnarowej musieli stawić czoła starszym od siebie kolegom w Halowej Lidze OZPN, rozgrywanej tym razem w Brzozowie. Zaczęli od pokonania 2:0 Wojaszówki (br.Piotrowski Łukasz, Malczak Michał), 3:0 Dukli (br.Michalski Wiktor, Piotrowski Łukasz, Sumara Kacper), 4:0 Brzozowa (br.Michalski Wiktor -2, Gacek Fabian, Sumara Kacper), notując remis z Beskiem 1:1 (br.Gacek Fabian). Niestety zmęczenie dało znać o sobie i drużyna Ekobalu doznała dwóch porażek z Beniaminkiem 0:2 i Jasłem 0:3. Zespół Ekobalu utrzymał 2 miejsce w tabeli i do końca będzie liczył się w walce o jak najwyższe miejsce!

13.02.2013 Czytaj dalej »

Wyniki turnieju w Jaśle - rocznik 2001

Podopieczni trenera Damiana Popowicza uczestniczyli w ub. sobotę w turnieju organizowanym przez Czarnych Jasło. Chłopaki zagrali bardzo dobry turniej, w którym strzelili aż 16 bramek (o 8 więcej niż zwycięzca). Niestety, turnieje żądzą się swoimi prawami, i jeden przypadkowy remis czasem nie pozwoli na awans do finałowej fazy, co też miało miejsce w naszym przypadku. Drużyna Ekoball Geo-Eko Sanok zajęła ostatecznie piątą lokatę w tym mocno obsadzonym turnieju. W rywalizacji strzelców zdecydowanie prym wieli nasi piłkarze. Królem strzelców został Adrian Milczanowski, który wyprzedził w klasyfikacji swego partnera z ataku - Tomaszka Matuszewskiego w ostatnim meczu, w którym zdobył 4 bramki.

Wyniki osiągnięte przez Ekoball, rocznik 2001:

13.02.2013 Czytaj dalej »

Pierwszy wyjazdowy turniej

Na “kłopoty bogactwa” w roczniku 2004 może “narzekać” Fundacja Promocji Sportu EKOBALL, gdyż spośród trenujących chłopaków w tym roczniku śmiało można utworzyć 3-4 drużyny. Utworzona kolejna grupa chłopców w tymże roczniku, od niespełna miesiąca trenuje pod okiem trenera Macieja Bukłada. Po tak krótkim okresie treningów już w minioną sobotę mieli możliwość rywalizacji z rówieśnikami z innych Klubów. Wypadli znakomicie, i choć nie udało im się wyjść z “grupy śmierci”, to dwa odniesione zwycięstwa i remis z głównym faworytem do zwycięstwa (Szóstka Jasło), dają powody do dumy i wiary w niemałe osiągnięcia w przyszłości tym młodym sanockim piłkarzom.

Wyniki osiągane przez FPS Ekoball na turnieju “Przełom CUP”w Besku:

12.02.2013 Czytaj dalej »

Wspaniała “Wiktoria” w Kielnarowej

Podczas rozgrywanego na potężnej hali sportowej w Kielnarowej (64 x 36), drużyna EKOBALL SANOK - rocznik 2004, pod dowództwem trenera Bernarda Sołtysika osiągnęła fantastyczny sukces, zwyciężając w bardzo mocno obsadzonym turnieju “Resovia Winter CUP”.

Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym, każdy mecz 12 min, a ze względu na rozmiar hali na boisku występowały zespoły złożone aż z 9 zawodników! Nasza drużyna osiągała następujące rezultaty:

12.02.2013 Czytaj dalej »

Turniej dla rocznika 2003 - Sanok - 12 luty

W najbliższy wtorek, 12 lutego 2013 r. w hali sportowej Zespołu Szkół nr 3 w Sanoku, odbędzie się kolejny turniej z cyklu “Piłkarska Zima OZPN” - rocznik 2003 i młodsi, którego organizatorem jest Fundacja Promocji Sportu Ekoball.

Zbiórka młodych piłkarzy o godzinie 8:30 w szkole przy ul. Stróżowskiej. Możliwy dojazd busem - odjazd z ul. Jana Pawła o godz. 8:00 (parking przy kościele).

W turnieju weźmie udział 8 zespołów:

Harmonogram gier: harmonogram_pilkarska_zima_ozpn_2013_12022013

GRUPA A GRUPA B
1 EKOBALL (tr. Jaklik) 1 EKOBALL SP-4 (tr. Bukład)
2 ULKS Grabówka 2 Bieszczady Ustrzyki Dolne
3 MOSiR Brzozów 3 Przełom Besko
4 Szóstka Jasło 4 Beniaminek Krosno
11.02.2013 Czytaj dalej »

Informacje o turniejach

Turniej w Kielnarowej - rocznik 2004 (tr. Sołtysik) - 1 miejsce!

Turniej w Besku - rocznik 2004 (tr. Bukład) - 5 miejsce

Turniej w Jaśle - rocznik 2001 (tr. Popowicz) - 5 miejsce

Turniej w Brzozowie - rocznik 2004 (tr. Sołtysik) - ?

Sprawozdania z turniejów oraz galeria zdjęć wkrótce.

11.02.2013 Czytaj dalej »

Turnieje, turnieje …

Jak co roku, okres zimowy obfituje w liczne turnieje halowe. W najbliższy weekend kilka naszych drużyn reprezentować będzie Ekoball, nie tylko na arenie podkarpackie, ale i międzynarodowej.

Plan na najbliższe dni:

07.02.2013 Czytaj dalej »

Multi Okna Sanok Mistrzem Podkarpacia Oldbojów 2013.

W minioną niedzielę, 3.02.2013 r. w hali sportowej w Zagórzu odbyły się I Mistrzostwa Podkarpacia Oldbojów w Futsalu. Organizatorem mistrzostw była Fundacja Promocji Sportu EKOBALL oraz Podkarpacki Związek Piłki Nożnej. Do rywalizacji przystąpiło 10 zespołów z terenu całego województwa, które zostały podzielone na dwie następujące grupy.

04.02.2013 Czytaj dalej »

I Mistrzostwa Podkarpacia w Futsalu Oldbojów

W najbliższą niedzielę (3.02.2013) w hali sportowej w Zagórzu odbędą się I Oficjalne Mistrzostwa Podkarpacia Oldbojów w Futsalu, które to organizowane są przez Fundację Promocji Sportu Ekoball. Serdecznie zapraszamy do licznego kibicowania. Start zawodów o godz. 8 rano, planowane zakończenie ok. godz. 20:00.

W turnieju wezmą udział następujące drużyny:

grupa A - Ekoball Sanok, Multi Okna Sanok, Bieszczady Ustrzyki Dolne, Sokół Jasło, Oldboje Krosno

grupa B - Kings-Harnaś Sanok, Kaziki Kolbuszowa, Elbot-Regmot Mielec, Dan Cake Polonia Rzeszów, Oldboje Gminy Tryńcza

Harmonogram spotkań: harmonogram-futsal-3022013r

01.02.2013 Czytaj dalej »