MECZE LIGOWE
- wszystkie grupy - PRZERWA

TRENINGI

JUNIORZY MŁODSI (rocznik 2001/2002) PONIEDZIAŁEK, 16.30 Bykowce

GRUPY TRENERA SOŁTYSIKA - treningi w lipcu - zgodnie z ustaleniami trenera

GRUPY SZKOLNE Ekoball - przerwa wakacyjna

Wiadomości archiwum

Tabela Podkarpackiej ligi młodzików mł.

Drużyny uczestniczące w rozgrywkach Podkarpackiej ligi młodzików mł. zakończyły już rywalizację w rundzie jesiennej bieżącego sezonu. Oto jak przedstawiają się wyniki zespołów uzyskane w meczach IX kolejki oraz aktualna tabela rozgrywek:

27.10.2008 Czytaj dalej »

Sanockie „Wierchy” wciąż nie zdobyte!

W minioną sobotę (25.10.08 r.) młodzież reprezentująca barwy FPS EKOBALL Sanok rozegrała ostatni ligowy mecz w rundzie jesiennej Podkarpackiej ligi młodzików młodszych. I od razu trzeba zaznaczyć, że po raz czwarty z rzędu młodzi sanoczanie dopisali do swojego punktowego konta 3 kolejne „oczka”. Tym samym ekoballowcy okazali się drużyną, która na swoim boisku nie przegrała tej jesieni ani jednego spotkania odnotowując bardzo dobry bilans: 4 zwycięstwa i 1 remis. Brawo!

26.10.2008 Czytaj dalej »

Trzecie zwycięstwo z rzędu …

Po trzech kolejnych wyprawach do Rzeszowa tym razem, po ligowe punkty, młodzi zawodnicy FPS EKOBALL Sanok wybrali się w podróż do Mielca by tam rozegrać mecz ze Stalą gr2. Po przyjeździe na miejsce okazało się, że dzięki remisowemu wynikowi w spotkaniu drużyn Stali Mielec gr1 i Pogoni Leżajsk (2:2), wygrana w czekającym sanoczan pojedynku może wywindować ich na drugą pozycję w ligowej tabeli. Szansy tej nie zamierzali ekoballowcy zmarnować.

26.10.2008 Czytaj dalej »

Stal Mielec wraca „na tarczy”!

Coraz lepiej radzą sobie chłopcy reprezentujący FPS EKOBALL Sanok w rozgrywkach Podkarpackiej Ligi Młodzików mł. Po remisie z liderem rozgrywek przyszedł czas na zwycięstwo z kolejnym pretendentem do zwycięstwa w lidze – Stalą Mielec. I od razu trzeba powiedzieć, że zwycięstwa, choć skromnego, bo tylko 1:0 to jak najbardziej zasłużonego. Ale po kolei …

26.10.2008 Czytaj dalej »

„Do trzech razy sztuka” - Rzeszów zdobyty!!!

Trzech podejść potrzebowali młodzi zawodnicy FPS EKOBALL Sanok do odniesienia pełnego sukcesu na terenie stolicy Podkarpacia. Przypomnę, że przy okazji obecnych rozgrywek Podkarpackiej ligi młodzików mł. była to już trzecia wizyta młodych sanoczan w Rzeszowie.

26.10.2008 Czytaj dalej »

Pierwsze straty lidera w Sanoku!

W piątej kolejce spotkań Podkarpackiej Ligi młodzików mł. drużyna FPS Ekoball Sanok podejmowała na swoim terenie lidera rozgrywek – Stal Rzeszów. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że młodzi piłkarze z Rzeszowa prowadzili w tabeli z kompletem czterech zwycięstw i stosunkiem bramek 14-0. Jednak przed meczem, młodzi ekoballowcy, nie zważając na klasę rywala zapowiadali walkę na całego o przysłowiowy „każdy centymetr boiska” bez oglądania się na dotychczasową sytuację w tabeli. Jak zapowiadali tak uczynili …

26.10.2008 Czytaj dalej »

„Step by step” czyli … kolejne schody piłkarskiej przygody.

Po wygranym meczu na inaugurację rozgrywek z rówieśnikami z Leżajska młodzi piłkarze FPS EKOBALL Sanok przystąpili do kolejnych dwóch pojedynków o punkty w Podkarpackiej lidze młodzików mł. Pierwszy z nich rozegrany został na boisku „Orłów” w Rzeszowie.

24.10.2008 Czytaj dalej »